NASZE STUDIO

EMSESSION to najlepsze studio treningu personalnego wykorzystujące elektrostymulację mięśni - w skrócie EMS – na warszawskim Bemowie.

 

Nasze studio treningu EMS mieści się w profesjonalnie wyposażonym mieszkaniu przy

ul. Dywizjonu 303 161 w lokalu nr 4. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Komfortowe i kameralne studio treningu EMS

W EMSESSION stawiamy na komfort i kameralność, którego nie można uzyskać wchodząc do studia wprost z ruchliwej ulicy. Nasze studio zostało zaaranżowane w taki sposób, żeby treningi EMS przebiegały na najwyższym poziomie - i w przytulnej atmosferze. Nasze studio jest wyposażone w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, dzięki któremu treningi EMS będą efektywne i nie zaznacie w nich monotonii. Cała przestrzeń została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i z dbałością o każdy detal, dzięki czemu w naszym studiu EMS możecie się poczuć naprawdę komfortowo.

EMSESSION STUDIO TRENING EMS BEMOWO

Szybkie efekty dzięki elektrostymulacji mięśni

W naszym pięknym studiu wystarczy ćwiczyć 2 x w tygodniu po 20 minut - a to wszystko za sprawą innowacyjnej elektrostymulacji.  Badania naukowe potwierdzają, że trening EMS odpowiada cztero-krotnie dłuższemu treningowi o wysokiej intensywności ćwiczeń. Poprawę siły i wytrzymałości widać już po 4 treningach EMS, natomiast zmiany w sylwetce można osiągnąć już po 4-6 tygodniach treningów.

EMSESSION STUDIO TRENING EMS BEMOWO

Innowacyjny trening z elektrostymulacją - EMS

Elektrostymulacja jest stosowana od lat w fizjoterapii oraz sporcie wyczynowym, a teraz także Wy możecie skorzystać z tej innowacyjnej metody! Podczas wykonywania treningu EMS organizm zużywa dużo więcej energii, niż podczas tradycyjnego – właśnie za sprawą impulsów, które angażują do pracy cały organizm, nawet mięśnie wewnętrzne. Aktualnie trening EMS jest uważany za najskuteczniejszą formę treningu z którą ćwiczą znani sportowcy - najszybszy człowiek świata Usain Bolt oraz piłkarze Realu Madryt.

Trening personalny pod okiem profesjonalistów

W studiu EMSESSION trening EMS są prowadzone pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej, która dba o prawidłowy przebieg treningu EMS - na bieżąco dostosowuje natężenie impulsów, indywidualnie dopasowuje wykonywane ćwiczenia oraz dba o ich poprawną technikę. Nasi trenerzy to sami fachowcy - mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych oraz są certyfikowanymi trenerami EMS.

EMSESSION STUDIO TRENING EMS BEMOWO